Безпаленко Василь Іванович

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

Безпаленко Василь Іванович почесний професор в Університеті «Львівський Ставропігіон», командор Галицького командорства рицарського ордену Христа Спасителя. Василь Іванович Безпаленко дійсно достойний цього високого професорського звання, він дійсно вніс вагомий внесок в розвиток спорту в Університеті «Львівський Ставропігіон», Україні та Європі.

Безпаленко Василь Іванович легенда українського культуризму[edit]

Василь Іванович Безпаленко людина із 50-річним досвідом тренувань і приблизно із 20-річним досвідом суддівства. Василь Іванович Безпаленко, львів'янин, український ветеран бодібілдингу

Бодибілдинг[edit]

побудова тіла, будування тіла — культура людського тіла, спрямована на пропорційний розвиток скелетних м'язів, що досягається завдяки їхній гіпертрофії і водночас зменшенню жирової тканини тіла. Гіпертрофія м'язів забезпечується систематичними тренуваннями, що полягають у виконанні різноманітних вправ з обтяженнями (тренажери, штанги, гантелі, гирі тощо), та відповідним харчуванням, що стимулює нарощування м'язів, а також дає можливість мати невисокий процент підшкірного жиру. Ріст м'язів є реакцією на стрес, спричинений фізичним навантаженням. Та для цього росту потрібний відпочинок, бо м'яз росте тільки коли відпочиває. Як наслідок потрібний збалансований тренувальний цикл — проміжок між тренуваннями повинен тривати стільки, щоб тіло могло відпочити (3-4 дні, декому корисніше буде відпочивати й більше, лише генетично обдарованим вистачає двох, а навіть одного дня).Щоб досягти стресу м'язів, використовують метод кількох підходів — вправу розбивають на кілька частин (від двох до п'яти), в кожній частині виконують від 8 до 20 повторювань, у проміжку між серіями повторень є відпочинок. У такий спосіб можна виконати більший обсяг праці ніж при спробі виконати всі повторення в одній серії.

Василь Іванович Безпаленко- ДЕВЯТИКРАТНИЙ ЧЕМПРІОН СВІТУ І ЄВРОПИ З БОДІБІЛДІНГУ І ФІТНЕСУ

Високі темпи відновлення і росту м'язів вимагають від культуристів дотримання спеціалізованої дієти. Культуристу потрібно більше калорій, ніж звичайній людині тієї ж ваги, щоб забезпечити себе білком й енергією, які активно витрачаються на тренування, відновлення і власне ріст м'язів. Зменшення рівня одержуваної харчової енергії в поєднанні з серцево-судинними вправами дозволяють культуристам втрачати зайвий жир, що актуально в рамках підготовки до різних змагань. Співвідношення харчової енергії, отриманої з вуглеводів, білків і жирів може варіюватися залежно від цілей культуриста.

Для правильної побудови харчування недостатньо визначити тільки калорійність їжі, необхідно знати також які харчові речовини та в якій кількості можуть забезпечити цю калорійність, тобто визначити якісний склад їжі. При окисленні в організмі 1 грама білків або вуглеводів утворюється 4,1 ккал, а при окисленні 1 грама жиру — 9,3 ккал. У разі необхідності вуглеводи та жири частково можуть заміняти один одного; що стосується білкових речовин, то вони не можуть бути замінені жодними іншими харчовими речовинами.

30.03.2017 року в рамках підписання Угоди про науково-освітню співпрацю між Університетом «Львівський Ставропігіон»(Львів. Україна) і Литовським Приватним Спортивним Університетом(Вільнюс. Литва) ректорами, професорами Ярославом Кмітом та Едмундасом Даубаросом відбулась інагурація завідувача Кафедрою Бодібілденгу та Фітнесу Василя Безпаленка на Почесного Професора Університету «Львівський Ставріопігіон» - «за вагомий внесок в розвиток спорту в Університеті «Львівський Ставропігіон», Україні та Європі…»

Див. також[edit]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Культуризм

https://s.siteapi.org/2761d2619889a45.ua/docs/ea6e30c64ab938fb214e6394550d6ba362c38387.pdf

https://www.kulturizm.info/rarytetni-foto-bodybilderiv-kyyeva-70-h-r/ https://poglyad.te.ua/podii/novyny/dvoje-ternopolyan-syloyu-zdobuly-zoloto.html

Науковці Інституту Східної Європи Університету "Львівський Ставропігіон"[edit]

Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм! Допоки сонце світить з висоти, Щебечуть птахи, зацвітають квіти, Ми вам життям бажаєм твердо йти, І днем грядущим від душі радіти! Хай щастя завжди супроводить вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас Лиш визнання вінчають! Хай Вам щастить! Як вишиванка все життя твоє, То чорні кольори, а то червоні, І білі – сивина на твоїх скронях, Й цвіт сонця, що наснаги надає. А синє – то волошки у житах, Високе небо, що над головою, І море, що повік шумить прибоєм, І, люди кажуть, синій щастя птах. Тож хай не буде чорних кольорів, Ні у житті, а ні на вишиванці, Хай жовте сонце сходить в небі вранці, І червоніє колір вечорів. І замість сірого буя в житті твоїм Зелене лиш, бузкове і блакитне, Нехай рожевим все життя розквітне, І колір радості наповнює твій дім. Велика шана і подяка За ваш сумлінний чесний труд, І вам вклоняється усякий, З усіх людей, присутніх тут, Із року в рік ми відчували Опіку вашу в скрутний час, І достеменно усі знали: Можна покластися на вас. Тож побажаєм вам сто років Щасливо і безтурботно жить Добробут мати, радість, спокій, І хай вас Бог благословить! Здоров’я, щоб з роси й води Усе вдавалось і нічого не бракувало! Дозвольте вас привітати з днем народження, Бажаємо щастя і в очах вогню. Бажаємо, щоб було цікаво Вам жити, працювати, відпочивати. А ентузіазму, якщо чесно, вам Ніколи не потрібно позичати. Бажаємо, щоб начальство вас цінувало, Минулому немає вороття, Майбутнє десь у мріях ще жевріє, Хто вмить оту п’є радість від життя Обов’язково й тілом молодіє. Для Вас настала щедрих жнив пора, Комори радості бажаю Вам зібрати, Хай крутиться від щастя голова, Як в нас усіх в щасливий день зарплати. До поки сонце світить з висоти, Щебечуть птахи, зацвітають квіти, Ми Вам життям бажаєм твердо йти, І днем грядущим від душі радіти! Хай щастя завжди супроводить Вас, Людська повага й шана не минають, А вашу мрію й працю повсякчас Лиш визнання вінчають! Дозвольте привітати з ними Від всього серця Вам: Хай ллється радість із очей І буйно квітне все навколо.

Нехай Вас Бог благословля І від людей Вам буде шана, Завжди веселі та здорові. Живіть щасливо сотню літ На втіху всій своїй родині;

Хай Бог Вас береже від бід У нашій славній Україні. А щоб здійснилися сповна Мої всі щирі побажання, То повну чарку і до дна За Вас я вип’ю без вагання!

Науковці Університету "Львівський Ставропігіон"[edit]

Прикмета ще існує у людей, Що коли зірка упаде із неба, То всім бажання загадати треба. Те, що зірки виконувати можуть: Любов, здоров’я, успіхи в труді, Добробут і щастя множуть, Щоб вам завжди і у всьому везло! Нехай Вас Бог благословляє І від людей Вам буде шана, А щедра матінка-земля Дає наснагу Вам щорана. Хай світять ясно Вам зірки Всіх благ бажаю залюбки І будьте в дні ці непрості Завжди веселі та здорові. Живіть щасливо сотню літ На втіху всій своїй родині; Хай Бог Вас береже від бід У нашій славній Україні.


Портал:Фізика


Znak C-16.svg
Факультет Фізики
Gtk-goto-last-ltr.svg
Безпаленко Василь Іванович/Заставка
Нові курси

Безпаленко Василь Іванович/Нові курси

Дослідницькі проекти

Безпаленко Василь Іванович/Проекти

Новини та завдання

Авторські роботи для рецензування

Рецензовані роботи