Біогравітація

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

Біогравітація

Біогравітація - здатність організму людини отримувати енергію від сили тяжіння. Гравіта́ція або тяжіння — властивість тіл із масою притягуватись одне до одного. Гравітаційна взаємодія найслабша із фундаментальних взаємодій, однак її характерною особливістю є те, що тіла, які мають масу, завжди притягаються одне до одного.

Біогравітація - 1. Здатність живих організмів «створювати» і «сприймати» гравітаційні хвилі. Поняття введено фізиком В. Буніним в 1960 р 2. Гіпотетична різновид біополя, за допомогою якої виявляються феномени телекінезу, левітації та біопритяжіння.Термін введений А.П. Дубровим.

Біогравітаційне явище- управління силою тяжіння фізичних об'єктів до людини, землі, іншим об'єктів

Біогравітаційного ефекти - це широкий спектр природних явищ, по всій видимості, властивий не лише деяким видам комах. З численних феноменологічних даних відомі випадки зниження ваги або повної левітації матеріальних об'єктів під час спрямованого довільного психо-фізичного впливу людини (психокинез), левітація йогів, практикуючих трансцендентну медитацію по Махаріші. Відомі випадки левітації медіумів під час спіритичних сеансів. Але було б помилкою думати, що подібні можливості даровані тільки обдарованим від природи людям. На моє переконання - це недостатньо вивчена общебиологическая закономенрность. Як відомо, в станах сомнабуліческого автоматизму (лунатизму), вага людини значно знижується. Так сомнамбул вагою до 80 - 90 кг під час своїх нічних подорожей може проходити по тонкій дощечці, наступати на лежачого в сусідньому ліжку людини, не завдаючи йому фізично неприємних відчуттів (крім переляку). Деякі клінічні випадки генуинной епілепсії під час малих (бессудорожних) нападів часто призводять до короткочасної оборотної трансформації особистості (в народі званої одержанием), коли худенька, виснажена хворобою дівчина або 10 річний хлопчик набувають фізичні можливості тренованого атлета. Зараз цей психологічний феномен отримав назву мультіперсональності або множинної особистості, тому що він значно відрізняється від класичних варіантів епілептичного сімптомокомлекс Такі клінічні випадки добре відомі і описані. Однак, феномени, що супроводжуються зміною ваги людини або матеріальних об'єктів далеко не завжди мають місце в умовах патологічного функціонування організму. Здорові люди в станах гострого психологічного стресу, пов'язаного із загрозою життю або домінуючою мотивацією екстреного досягнення, будь-якої життєво важливої ​​мети, здатні мимоволі долати нездоланні в звичайному стані перешкоди, піднімати величезні тяжкості і т.д. Зазвичай це намагаються пояснити екстремальної мобілізацією м'язової сили, хоча точні розрахунки не узгоджуються з подібними припущеннями. Мабуть, біоантігравітаціонние механізми особливо розвинені у спортсменів (стрибунів у висоту, важкоатлетів, бігунів). Результативність їх спортивних досягнень багато в чому (якщо не в основному) визначається не стільки ступенем тренованості, скільки передстартової психологічною підготовкою. Якби була поставлена ​​коректна наукова задача дослідження аномалій ваги людини в різних психофізіологічних станах і створена апаратура динамічного моніторингу ваги, ми б отримали цілком об'єктивну інформацію про це незвичайне явище. Відомі також явища, короткочасного збільшення маси біологічних об'єктів, включаючи людину, не пов'язаних з массопереносом.


https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&q=%D0%91%D1%96%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

Біогравітаціі - особливе біофізичне поле, що грає важливу роль у всіх процесах життєдіяльності від ділення клітини (мітозу) до психічної діяльності. За допомогою биогравитациї намагаються пояснити явища левітації, біопритяжіннія і телекінезу.

http://www.snabjentsi.ru/view_art.php?id_=30

Метод біогравітації – це оздоровлення людського організму шляхом поєднання енергетичного масажу та унікальних спортивних дій. Система рухів звичайної людини така: відштовхування, замах, мах та приземлення. Метод Стасюка складається із синхронних багатосуглобних рухів.

https://press.unian.ua/press/983056-reabilitolog-stasyuk-predstaviv-avtorsku-metodiku-ozdorovlennya-ta-omolodjennya-lyudini.html

https://www.e-reading.club/chapter.php/1033685/12/Belokon_-_Pustynya_Naska._Sledy_Inogo_Razuma.html Костянтин Стасюк, відомим своїми оздоровчими практиками, неймовірними рекордами та надзвичайними здібностями представив свою унікальну методику зміни стану людського організму після системи відповідних тренувань. Костянтин Стасюк розповів що лежить в основі його досягнень: «Лише фізика і ніякої містики. Рухаючись, людина переміщує центр маси свого тіла і може стати невагомою. Еластичність м’язів збільшується втричі, втричі збільшується і рухливість суглобів. І цього може навчитися кожен!». Він особисто показав здатність людини рухатися і виконувати швидкісні силові вправи, не відштовхуючись від землі, а використовуючи інерцію маси власного тіла Левітація - здатність людини зберігати або послідовно змінювати своє положення в тривимірному просторі всупереч гравітації під дією волі ініціатора левітації або інших чинників, які не є в поданні суспільної свідомості «звичайними». Не існує жодного наукового підтвердження здатності людини до левітації. Більш того, така левітація суперечить основним законам фізики. Це здатність людини підніматися над землею і якийсь час перебувати, як би «зависає», в повітрі. «Левітація» - це особливий дар, даний Богом святим Католицької Церкви. Наприклад, св. Йосип Копертіно був відомий здатністю до левітації. Таким даром володів і о. Піо з Петрельчіни. Неодноразово побратими були свідками, як о. Піо молився у стані левітації.