Віківерситет:Проект:паВУ-UK

From Wikiversity

Першочергове завдання проєкту:
створити портал спільноти Віківерситету України (ВУ)[1]

Ласкаво просимо до Проєкту паВУ-UK на теренах Віківерситету України!

ПОЧАТОК (поїхали)[edit]

Зустрічайте наш паротяг в пункті призначення…

Мета проєкту:

паВУ-UK створено задля розбудови інфраструктури Віківерситету України (ВУ). Напевно, цей проєкт може стати майданчиком для обговорення поточних справ з облаштування змістовного середовища Віківерситету України. Наразі оформленню підлягають найдрібніші структурні елементи ВУ, аби новим користувачам (в тому числі й недосвідченим у вікірозмітці) було комфортно наповнювати україномовний Віківерситет якісним навчальним контентом. З огляду на те, що рух загального проєкту Віківерситету Фонду "Вікімедіа" по всьому Світові лише набирає обертів, то його правила ще недостатньо виписані. Тож, нашим завданням (в рамках ВУ) є долучитись до цього процесу, заповзявшись чітко прописати правила й настанови Віківерситету України. Для цього не зле було б вивчити напрацювання наших партнерів з іншомовних Віківерситетів й увібрати найкращі зразки таких правил і настанов, налаштувавши їх до реалій українського буття. Це може виявитись захопливим заняттям, оскільки тут є простір для вияву особистісного творчого підходу заповзятливим користувачам у виробленні вільного освітнього ресурсу. За умов виваженості наші правила та настанови ВУ стануть придатними для вжитку найширшими колами громадян України та всіх охочих іншомовних колег. Це також буде запорукою найшвидшого розвитку україномовного Віківерситету.

Поточний етап розвитку ВУ[edit]

Роботи непочатий край! За що не візьмись, — скрізь є можливість докласти своїх зусиль у розбудові інфраструктури Віківерситету України. До роботи берись! — Є надзвичайно широке поле для розвою своїх творчих здібностей.Дружня паВУча сім'я[edit]

Аби повідомити громаду ВУ стосовно своєї участі в проєкті паВУ-UK запрошуємо вас поставити тут свій вікіпідпис (введіть підряд чотири хвилясті знаки ~ і натисніть «Зберегти зміни»). Робіть, як я!

 • --Yithello (обг.) 18:18, 18 December 2018 (UTC) — Усіх запрошую до нашої дружньої паВУчої сімейки!
 • -- PavloArch (talk) 20:10, 24 December 2020 (UTC)

Формуємо завдання, щодо чого є ВУтакенна широченна потреба[edit]

Як вже було зазначено вище, в Поточному етапі розвитку ВУ, робота знайдеться для всіх й на будь-який смак. Коли побачите на теренах ВУ, щодо чого є потреба в створенні (переробці, доповненні тощо), то сміливіше запишіть це окремим пунктом до переліку нижче. Тож, маючи достатньо наснаги, можете тут же прийматись до справи з реалізації свого заявленого завдання. Або долучитись до звершення в довільному іншому зазначеному завданні. Або просто побажайте наснаги паВУкам та іншим користувачам у вдалому розвої ВУ! Автор цих рядків знає, що коли у Вас з'явиться натхнення за найліпшої нагоди, то неодмінно знайдете час й долучитесь до спільної справи.

Перелік завдань[edit]

 1. Розробка модернового дизайну Головної сторінки ВУ.
 2. Обговорення особистих проєктів паВУків щодо модернізації дизайну Головної сторінки ВУ.
 3. Створення однойменного Порталу паВУ-UK, або з іншим найменуванням (вносьте свої пропозиції для порталу спільноти ВУ).
 4. Розробка й впровадження різноманітних шаблонів для комфортної роботи паВУків та всіх інших користувачів ВУ.
 5. Залучення нових користувачів до ознаймлення з Віківерситетом України.
 6. Розглянути пропозиції, висловлені у Кнайпі та долучитись до їхнього жвавого обговорення.
 7. Перекласти довідкові матеріали з іншомовних Віківерситетів (англійського, німецького, французького тощо).
 8. Виписати Проєкт правил та настанов Віківерситету України та залучитись до його жвавого обговорення.
 9. Зазначте тут своє завдання для інших паВУків.
 10. Зазначте тут своє завдання для особистого нововведення на теренах ВУ.
 11. Тощо.

Примітки[edit]

 1. Рамка, де зазначене Першочергове завдання проєкту, — є заготовкою шаблону (копія з w:uk:Шаблон:Портали) з шапкою-посиланням на сторінку порталу, стосовного до цього проєкту. Саму вставку в коді сторінки даного проєкту треба буде вилучити після створення самого Порталу спільноти ВУ. Й відновити призупинене Тло шаблону в коді. Сам код треба буде перенести у відповідний шаблон у структурі ВУ, після чого замінити код (на сторінці даного проєкту) посиланням на цей, наново створений шаблон.


Головна сторінкаКнайпаFAQІндексШаблониСтатистикаЗаявка на відкриття «Розумник майже усе бачить смішним, розумний — майже нічого.» — Йоганн Вольфганг Гете