Моделювання на двовимірній площині тривимірний простір

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

Моделювання на двовимірній площині тривимірний простір

Моделювання[edit]

– це спосіб дослідження шляхом побудови й аналізу їх моделей. У широкому розумінні моделювання є однією з основних категорій теорії пізнання і мало не єдиним науково обґрунтованим методом наукових досліджень будь-якої природи і багатьох сфер людської діяльності. Модель — це спрощене уявлення про реальний об'єкт, процес чи явище.Моделювання — побудова моделі для дослідження та вивчення об'єкту, процесу чи явища.

Імітаційне моделювання[edit]

— це метод, що дозволяє будувати моделі процесів, що описують, як ці процеси проходили б насправді. Імітація – це метод проведення експериментів з моделями, що описують їх поведінку протягом періодів часу.

Мова моделювання[edit]

— це будь-яка мова, котра може використовуватися для вираження інформації . Правила застосовуються задля інтерпретації значення компонентів у структурі. Малюнок (рисунок), - традиційні графічні засоби, характерні для індивідуального підходу. Особливі прийоми малюнка дозволяють ефективно відтворювати середовище, матеріал, конструкцію, особливості фактури й текстури об'єкта. У завдання малюнка входить відтворення на двомірній площині даних про тривимірний простір.

Тривимірне зображення[edit]

на площині відрізняється від двовимірного тим, що включає побудову геометричної проекції тривимірної моделі(сцени) на площину. При цьому модель може як відповідати об'єктам з реального світу (будівлі, ураган), так і бути повністю абстрактною (проекція чотиривимірного фрактала).

Для одержання тривимірного зображення на площині потрібні такі кроки:моделювання — створення тривимірної моделі сцени, чи об'єктів в ній, візуалізація— побудова проекції відповідно до обраної фізичної моделі. Тривимірна графіка зазвичай оперує віртуальним, уявним тривимірним простором, який відображається на плоскій, двовимірній поверхні або аркуша паперу.

Джерела[edit]

https://inlviv.in.ua/lviv/ulyubleni-mistsya-lviv-yan-yaki-nazavzhdy-vtratyv-lviv

https://uk.wikipedia.org/wiki/Карел_Ауер

https://photo-lviv.in.ua/32-rozkishni-litohrafiji-lvova-hih-st-vydavnytstva-piller-nojmana/

https://uk.wikipedia.org/wiki/Панорама_Гоґенберґа

http://lviv1256.com/history/yak-vyhlyadav-lviv-v-1838-rotsi-vrazhennya-nimetskoho-mandrivnyka/

https://www.pslava.info/LvivM_13-2,205824.html

http://baitsar.blogspot.com/2018/11/1837.html

https://art.lviv-online.com/maciej-bogusz-zygmunt-steczynski/

https://www.facebook.com/mylvivcom/posts/502541636431298/