Моделювання на двовимірній площині тривимірний простір
Моделювання на двовимірній площині тривимірний простір
Моделювання[edit]
– це спосіб дослідження шляхом побудови й аналізу їх моделей. У широкому розумінні моделювання є однією з основних категорій теорії пізнання і мало не єдиним науково обґрунтованим методом наукових досліджень будь-якої природи і багатьох сфер людської діяльності. Модель — це спрощене уявлення про реальний об'єкт, процес чи явище.Моделювання — побудова моделі для дослідження та вивчення об'єкту, процесу чи явища.
Імітаційне моделювання[edit]
— це метод, що дозволяє будувати моделі процесів, що описують, як ці процеси проходили б насправді. Імітація – це метод проведення експериментів з моделями, що описують їх поведінку протягом періодів часу.
Мова моделювання[edit]
— це будь-яка мова, котра може використовуватися для вираження інформації . Правила застосовуються задля інтерпретації значення компонентів у структурі. Малюнок (рисунок), - традиційні графічні засоби, характерні для індивідуального підходу. Особливі прийоми малюнка дозволяють ефективно відтворювати середовище, матеріал, конструкцію, особливості фактури й текстури об'єкта. У завдання малюнка входить відтворення на двомірній площині даних про тривимірний простір.
Тривимірне зображення[edit]
на площині відрізняється від двовимірного тим, що включає побудову геометричної проекції тривимірної моделі(сцени) на площину. При цьому модель може як відповідати об'єктам з реального світу (будівлі, ураган), так і бути повністю абстрактною (проекція чотиривимірного фрактала).
Для одержання тривимірного зображення на площині потрібні такі кроки:моделювання — створення тривимірної моделі сцени, чи об'єктів в ній, візуалізація— побудова проекції відповідно до обраної фізичної моделі. Тривимірна графіка зазвичай оперує віртуальним, уявним тривимірним простором, який відображається на плоскій, двовимірній поверхні або аркуша паперу.
Джерела[edit]
https://inlviv.in.ua/lviv/ulyubleni-mistsya-lviv-yan-yaki-nazavzhdy-vtratyv-lviv
https://uk.wikipedia.org/wiki/Карел_Ауер
https://photo-lviv.in.ua/32-rozkishni-litohrafiji-lvova-hih-st-vydavnytstva-piller-nojmana/
https://uk.wikipedia.org/wiki/Панорама_Гоґенберґа
http://lviv1256.com/history/yak-vyhlyadav-lviv-v-1838-rotsi-vrazhennya-nimetskoho-mandrivnyka/
https://www.pslava.info/LvivM_13-2,205824.html
http://baitsar.blogspot.com/2018/11/1837.html
https://art.lviv-online.com/maciej-bogusz-zygmunt-steczynski/