Pagrindinis puslapis

From Wikiversity
Banner
Banner
Logo
Logo
Vikiversitetas

Mokymasis ir mokymas

Bendravimas

Vikiversiteto kavinė
Čia yra vieta Jūsų klausimams.

Kalendorius
Naujų įvykių įrašai.

Visos informacijos dėstytojams ir studentams
Apsilankykite mūsų svetainėje mokslai.

Naujienos [redaguoti]

  • Nuo 2013 m. editoriai (abu nelietuviai) Vogone bei Kusurija pradėjo kurti lietuviškojo vikiversiteto beta-versiją. Projektui trūksta daugiau editorių, kad galėtų veikti pilnavertė versija.

Kategorijos

Sveiki atvykę į Vikiversitetą

Vikiversitetas – tai svetainė, kurioje mokomasi ir dėstoma, svarstoma ir tyrinėjama. Vikiversitetas suskirtytas į dalykines sritis. Kursuose didaktiškai paruoštos žinios skirtos naudojimui. Kursų medžiaga galima naudotis konkrečiose paskaitose, kolokviumai skirti dalykiniam bendravimui, pasikeitimui mintimis. Projektinių darbų metu sprendžiamos naujos užduotys. Vikiversiteto esmė – tai nepriklausomas, suprantamas ir kritiškas tyrimas. Kitaip nei Vikipedijoje svarbiausia Vikiversitete ne įsitvirtinusios antraeilės mokslinės literatūros šaltinių nurodymas, o teisinga argumentacija. Ryžkis ir Tu pamiklinti savo protą!

Be to yra galimybė teikti ar pačiam pasižiūrėti paskaitų ar bandymų laisvo „Ogg” - formato vaizdinės filmuotos medžiagos. Online-testų dėka gali pats pasitikrinti savo žinias.

Laisvai ruošiant ir tobulinant kursų bei kitą mokomąją medžiagą bei atliekant nepriklausomus mokslinių tyrimų darbus siekiama patobulinti netrukdomą priėjimą prie žinių bei tyrimų išvadų praplėtimo. Dalyvauk ir Tu, mus remdamas savo žiniomis ir gebėjimais. Tai vienintelis projektas, kur leidžiamas mokslinis naujumas.

Universitetai

Kas naujo Vikiversitete [redaguoti]

Vikiversitetas į kitas kalbas

AnglųArabųČekųGraikųIspanųItalųJaponųKorėjiečiųPortugalųPrancūzųRusųSlovėnųSuomių – ŠvedųDaugiakalbis

Seserys
Vikicitatos
Aforizmai, sentencijos
Vikiknygos
Vadovėliai, knygos
Vikikelionė
Kelionių gidas
Vikinaujienos
Naujausios žinios, aktualijos
Vikipedija
Enciklopedija
Vikišaltiniai
Įvairūs tekstai
Vikižodynas
Laisvasis žodynas
Vikiteka
Mediateka
Vikidata
Žinių bazė