Talk:Tulemüürid

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

Retsensioon.

Iseenesest huvitav teema, on välja toodud tulemüüri ülesanded, mida tulemüür ei tee(mille eest ei kaitse) ja väike tulemüüride võrdlus koos väikeste kommentaaridega. Tulemüüri funktsioonid on kenasti ära seletatud ning tekst on lihtsalt arusaadav, viited kasutatud materjalidele on olemas.. Kahjuks on autor enamus tektsi suhteliselt muutmata kujul võtnud viidetest olevatelt lehtedelt, kuigi nende materjalide leidminegi on töö. Referaat ise on üldjoontes hästi ülesse ehitatud ja puuduvad(või ma ei näinud) kirjavead.
Ma oleks võrdluses tulemüüride juurde lisanud lingid, kust neid allalaadida saab, ning võimalusel ka mõned pildid programmist endast(milline kasutajaliides välja näeb). Võrdluseks oleksin ma listi lisanud veel windowsi tulemüüri. Viited materjalidele oleks võinud olla tekstide juures klõpsatavad.
Hannes091 21:56, 2 December 2010 (UTC)

Retsensioon[edit]

Teema "Tulemüürid" on meie tänapäeva elus väga tähtsal kohal , et meid kaitsta erinevate Bad programmite vastu arvuti kasutamisel. "Tulemüürid" referaat on tehtud kasutaja Signe poolt , ning peale vaadates tundub ülesehitus olevat väga hea ,iga peatükki on lihtne ja arusaadav lugeda, Olemas on Sissejuhatus, sisu ja viideted.Hea on ka see ,et on võrreldud erinevaid tulemüüre tuues välja nende plussid ja miinused. Teemakohaselt oleks võinud olla mõni pilt programmidest ja lõppu kirjutada millist programmi ise kasutab ja millist soovitaks teistele. Lugedes referaati sain teada ka selliseid asu , mida varem polnud kuulnud. Koostatud hästi. Retsensioon koostatud Kristian Kappi poolt