Talk:XBOX 360

From Wikiversity

Retsensioon[edit]

Valisin selle teema, kuna olen XBOX 360-ga kokku puutunud ja tahtsin teada rohkem selle kohta. Referaat oli väga põhjalik, kenasti vormistatud, sain palju uut ja huvitavat teada. Kuid siiski hakkas silma päris palju koma vigu ja mõned sõnad olid ka veidi vigased. Ja kasutatud oli ka wikipeediat, mida ei soovitatud kasutada. Üldiselt siiski hästi tehtud.

Siiri Saar

Retsensioon[edit]

Valisin selle teema, sest endal on nimetatud konsool kodus olemas ja tahtsin selle riistvaralise ehituse ning ajaloo kohta täpsemalt teada saada. Referaadis oli piisavalt informatsiooni minu jaoks. Huvi pärast oleks võinud välja tuua ka riistvaralised erinevused võrreldes PlayStation 3-ga. Referaat on igati ajakohane, eriti meeldib, et välja toodud ka äsja ilmunud Kinect Xbox 360-le. Silma jäid mõned kirjavead ja üks fakt tundus vale ning uurisin järgi. Nimelt on referaadis mainitud, et Playstation 3 on uuringute kohaselt kõige laiemalt levinud seitsmenda generatsiooni mängukonsool, mis on vale, sest 2010 30.septembri seisuga on Nintendo Wii müünud 75.90 miljonit konsooli üle maailma, võrreldes Playstation 3-e 41.6 miljoniga. Muidu ülesehitus on loogiline ja piisavalt kujundatud ning loetav. Üldmulje referaadist on positiivne.

Kaarel Elissaar


Retsensioon[edit]

Ka minu valiku põhjuseks on Xbox 360 kunagised kokkupuuted. Referaat oli ilusasti koostatud. Välja olid toodud kõik tehnilised näitajad, kirjutatud on ka xbox 360 riistvarast ning xbox 360 sünnist. Suuremat põnevust tekitas Kinect Xbox 360-le. Polnud sellest suurematu kuulnud ning kogu info oli uus. Lugedes seda referaati tekkis soov Xbox 360 uuesti osta.

Kristjan Kivi