Template:Pagrindinis puslapis:Sveiki atvykę

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

Vikiversitetas – tai svetainė, kurioje mokomasi ir dėstoma, svarstoma ir tyrinėjama. Vikiversitetas suskirtytas į dalykines sritis. Kursuose didaktiškai paruoštos žinios skirtos naudojimui. Kursų medžiaga galima naudotis konkrečiose paskaitose, kolokviumai skirti dalykiniam bendravimui, pasikeitimui mintimis. Projektinių darbų metu sprendžiamos naujos užduotys. Vikiversiteto esmė – tai nepriklausomas, suprantamas ir kritiškas tyrimas. Kitaip nei Vikipedijoje svarbiausia Vikiversitete ne įsitvirtinusios antraeilės mokslinės literatūros šaltinių nurodymas, o teisinga argumentacija. Ryžkis ir Tu pamiklinti savo protą!

Be to yra galimybė teikti ar pačiam pasižiūrėti paskaitų ar bandymų laisvo „Ogg” - formato vaizdinės filmuotos medžiagos. Online-testų dėka gali pats pasitikrinti savo žinias.

Laisvai ruošiant ir tobulinant kursų bei kitą mokomąją medžiagą bei atliekant nepriklausomus mokslinių tyrimų darbus siekiama patobulinti netrukdomą priėjimą prie žinių bei tyrimų išvadų praplėtimo. Dalyvauk ir Tu, mus remdamas savo žiniomis ir gebėjimais. Tai vienintelis projektas, kur leidžiamas mokslinis naujumas. Sve