User:Erkan Yilmaz/düşünce

From Wikiversity

Bu kullanıcı burada Türk Vikiversite üzerine düşüncelerini topluyor.
(engl.: This user collects here thoughts about the Turkish Wikiversity)


Vikipediye uğrarken...[edit]

Vikipediye uğrarken Şablon:Ana sayfa kardeş projelerde Vikiversite "Özgür Üniversite" olarak tarif ediliyor. Belki başlangıcda öyleydi, ama şu anda Vikiversite tek bir üniversite değilki - malesef bu dışardan birçok kez böyle görülüyor :-( Ama niye ? Belki iyi marketing edilmiyormu ?

Isterseniz önce:


Slogan secerken gördük: Vikiversite üzerine cok çeşitli fikir vardı. Ama malesef tek bir slogan kazanabilir (belki iki senede slogani yine değiştiririz). Eh, ne slogan secildi acaba ?

Gördügünüz gibi bir kelime hep var: ÖĞRENMEK

Bence: Vikiversite ögrenmek isteyen herkese ceşitli şans veriyor ve onun icin bir öğrenme platformu ("learning environment / platform").


Sizin icin Vikiversite neymiş acaba ? Isterseniz şimdi soru sorun: şu yada bu Vikiversitede yapılabilirmi ? ----Erkan Yilmaz (Wikiversity:Chat, wiki blog) 01:10, 23 May 2008 (UTC)

Slogan fikirlerinizi lütfen buraya ekleyin, ----Erkan Yilmaz (Wikiversity:Chat, wiki blog) 09:17, 25 May 2008 (UTC)

Kardeş projeler istatistik[edit]

Bu sayfayı niye actım ? Bir sebeb: malesef Türk Vikiversitenin istatistikleri pek aktif degil :-( Ikincisi: Vikiversite acılana kadar bizim istatistikler kardeş projelere varacakmı ? ----Erkan Yilmaz (Wikiversity:Chat, wiki blog) 01:19, 23 May 2008 (UTC)

Niye Vikiversiteye yardım etmiyorsun ?[edit]

Bir buraya bak lütfen. Yardım etmek istiyormusun ? ----Erkan Yilmaz (Wikiversity:Chat, wiki blog) 01:20, 23 May 2008 (UTC)

tr.WV den iligili eski konuşmalar[edit]