Haridustehnoloogia ja erivajadustega inimesed/Osalejad

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

Tagasi kursuse esilehele


Õppejõud[edit]

  • Sirje Klaos: sirje.klaosAt char.svgtlu.ee; skype:sirje46
  • Kaido Kikkas (konsultandina tehniliste küsimuste puhul) kaido.kikkasAt char.svgtlu.ee; skype:kakuonu

Kursusel osalejad[edit]

Päevaõppijad 2014

  • Anastassia Enelin Malleus gmail: nesty012[at]gmail.com Skype:esmutraka
  • Maria Kotsatova gmail: kotsatovam[at]gmail.com
  • Mihhail Gruzdev: mgru[at]tlu.ee
  • Mart Avi: martneukleon@gmail.com
  • Julia Golubeva: julia.glushkova[at]gmail.com Skype: sida1981
  • Anu Eesmaa: anu.eesmaa[at]gmail.com Skype:anu.eesmaa1

Päevaõppijad 2013

  • Anželina Latõševa:gelja05[at]gmail.com

Kaugõppijad 2013

  • Elo Tänover: elo.tanover[at]tlu.ee
  • Kerle Põldver: kerlepoldver[at]gmail.com

Päevaõppijad 2012 (sügis)

  • Gisela Volmer: gisela.volmer[at]tlu.ee
  • Eha Kondratjev: kordid[at]hot.ee
  • Aleksandra Ivanovskaja: aleksaiv91[at]gmail.com
  • Sandra Paju: sandra_paju@hotmail.com

Kaugõppijad 2012

  • Mari-Liis Sults: mariliis77[at]gmail.com
  • Piret Kamber: piretly[at]gmail.com; skype: piret.tislar
  • Merli Kuusk: merlikuusk[at]gmail.com
  • Mirjam Hallingu: mirjamha[at]gmail.com
  • Karmela Tennemaa: karmelatennemaa[at]gmail.com

Kaugõppijad 2012(kevad):

  • Helina Täht: helina[at]telimer.ee; skype: foccsy
  • Tiina Tamm: tiina.tamm[at]emt.ee; skype: tiina.tamm23
  • Elve Sammelsaar: elve2578[at]tlu.ee
  • Janika Siim: janikasiim[at]gmail.com; skype: janika010284;
  • Liisa Reimann: luisa17[at]hot.ee; skype: liisareimann
  • Liina Peterson liinapeterson775[at]gmail.com skype:linxsu
  • Diana Lindsalu: diana.lindsalu [at]mail.ee
  • Kati Leutonen: katileutonen[at]hotmail.com
  • Karmela Tennemaa: karmelatennemaa[at]gmail.com

Päevaõppijad 2011:

  • Laura Õigus: laurao[at]tlu.ee, skype:chaffier
  • Miina Haugas: miinaster[at]gmail.com; Skype: miinahaugas
  • Eliis Ait
  • Kristina Ivanova: kristina.ivanova92
  • Olga Tšerkassova olgatsher[at]hot.ee
  • Siret Kampus: siretkampus[at]hot.ee
  • Taimi Arnover: taimiarnover[at]gmail.com
  • Rahel Kärp: rahel.karp[at]gmail.com
  • Carita Uuemõis: catz0012[at]msn.com skype:caritac1
  • Berit Truija: berittruija[at]gmail.com, skype: tudengberito
  • Jana Zavizion: jeanne90@hot.ee skype: jana.zavizion1
  • Evelin Rohtla:evelinrohtla[at]hotmail.com; skype:eveliinu
  • Kaidi Kraavi: kaidi.kraavi[at]hot.ee skype: kaidi.kraavi88
  • Liina Prave: liinaprave[at]hotmail.com skype: liinaprave
  • Hanna Ojamets: manna[at]tlu.ee; skype: hannaojamets
  • Kristi Toomet:
  • Triin Sauer: triin.sauer@mail.ee, skype: triinsauer [Koreas]

Päevaõppijad 2010:

  • Tiina Kalevik: tiina.kalevik[at]gmail.com; skype: tiina.kalevik
  • Karin Leetsar: karinleetsar[at]gmail.com
  • Katrin Naaris: Katryn.Naarys[at]gmail.com
  • Anni Arumäe: anni5864[at]hotmail.com; skype: mooosu
  • Signe Seli: signe.seli[at]gmail.com
  • Marit Mets: marit.me[at]mail.ee
  • Diaana Madar: diaana.madar[at]gmail.com; skype: diaana234
  • Triin Turu: turu[at]tlu.ee
  • Raili Vanaveski: railikitty[at]gmail.com
  • Silvia Laas: silvialaas[at]gmail.com
  • Carmen Kallas: kallas_39[at]hotmail.com
  • Kerli Koval: kerlikoval[at]hotmail.com
  • Madli Vaidlo: madli.vaidlo[at]gmail.com
  • Iida-Leena Allik: iida-leena.allik[at]ten.ee
  • Evelin Rohtla:evelinrohtla[at]hotmail.com; skype:eveliinu

Ajaveebid 2013-2014[edit]

Päevaõpe 2014

Ajaveebid 2012-2013[edit]

Päevaõpe (2013 sügis)

  • Anželina Latõševa vaata

Kaugõpe (2013 sügis)

Päevaõpe(2012 sügis)

kaugõpe (sügis)

kaugõpe (2012 kevad)

Ajaveebid 2011:[edit]

Ajaveebid 2009:[edit]

  • Sirje [ajaveeb][5] [veebikodu ül.2 näide][6]
  • Jane [ajaveeb][7][veebikodu ül.2 näide][8]
  • Marili [ajaveeb][9][veebikodu ül.2 näide][10]
  • Kirke [ajaveeb] [11][veebikodu ül.2 näide][12]
  • Ingi [ajaveeb][13]][veebikodu ül.2 näide][14]
  • Annika [ajaveeb] [15][veebikodu ül.2 näide][16]
  • Heleni [ajaveeb][17][veebikodu ül.2 näide][18]
  • Maigi [ajaveeb][19] [veebikodu ül.2 näide][20]
  • Maris[ajaveeb][21][veebikodu ül.2 näide][22]
  • Ursula [ajaveeb][23][veebikodu ül.2 näide][24]
  • Katri [ajaveeb] [25][veebikodu ül. 2 näide][26]
  • Irina [ajaveeb][27] [veebikodu ül.2 näide][28]
  • Mari [ajaveeb] [29][veebikodu ül.2 näide][30]

Ajaveebid 2010:[edit]

Kaugõppijad:

Päevaõppijad:

Tagasi kursuse esilehele