Talk:Wifi

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search


Retsensioon[edit]

Valisin teema sellepärast, et wifi on tõesti laialt kasutuses ning tundus hea mõte veidi rohkem uurida selle kohta.

Töö mahu kohta ei oska öelda, kuna ei teagi kas on rohkem rääkida sellest teemast.

Referaat koostatud hästi. Leidus pilte ja kujundatud oli ka nii, et oleks mugav lugeda. Kasutatud kirjandus oli küll välja toodud, kuid häiris see, et ei olnud töö sees viidatud sellele.

Raimond Koitsalu


Retsensioon[edit]

Valisin selle teema retsenseerimiseks, kuna tegemist on peamise interneti ühendusega mida mina kasutan ja soovisin uut informatsiooni saada. Esialgu peale vaadates tundus, materjali vähe, kui asusin lugema siis teema läks kiiresti läbi ja lisaks sain juurde rohket informatsiooni wifi kohta. Teema oli hästi läbimõeldud ja kenasti ülesehitatud. Sisukord, kasutatud kirjandus ja definitsioon(mulle nagu sissejuhatus) olid olemas. Pisut võib-olla häiris see, et oleks võinud osad mõisted lahti seletada. Üldplaan tööst hea.

Taavi Treier


Retsensioon[edit]

Valisin selle teema retsenseerimiseks sellepäraset, et olen ise wifi'ga kokku puutunud, nii kasutaja kui ka administraatori poolelt. Teema oli ise oli hästi lahti seletatud ja hästi ülesehitatud. Teema andis edasi head informatsioni ja see oli lühidalt seletatud. Samas jäi minu arvates turvalisuse osa liiga lühikeseks. Selle teema järgi jäi mulle ka mulje, et ainsad wifi seadmed on tavalised wifi ruuterid. Access point'i või repeater'it nendes välja ei toodud. Kasutatud kirjandus oli kah võetud Wikipedia'st. Aga üleüldiselt võib referaadiga rahule jääda.

Sander Klausen