Jump to content

User:Juan de Vojníkov/příprava hlavní strany pro cs

From Wikiversity

User:Juan de Vojníkov/příprava hlavní strany pro cs/Lišta záhlaví

  • 7. února 2008 skončila proměna hlavní strany Wikiverzity a souvisejících portálů. V současnosti probíhají úpravy a oprava chyb.
  • únor 2008 právě probíhá návrh barevného pojetí logo. Hlasovat a navrhovat můžete zde: meta:Wikiversity/logo
  • únor 2008 právě probíhá úprava centrální stránky www.wikiversity.org, zapojit se můžete na Metě: meta:Talk:Www.wikiversity.org template (anglicky)
  • 8. prosince 2007 proběhlo IRC setkání na téma „What is Wikiversity?“ - česky Co je to Wikiverzita? (více…)
  • 5. srpna 2007 skončila diskuse nad motem wikiverzity. Zvítězil návrh: „open learning community“ (více…)
  • 2. května 2007 skounčila diskuse nad sloganem pro projekt. Zvítězil návrh: „set learning free“ (více…)
  • 2. května 2007 byla založena Hlavní strana české Wikiverzity (zdroj)


Chcete se učit…

Učit se můžete buď tak, že se zúčastníte jednoho z existujících výukových modulů (projekty, hodiny, kurzy apod.) nebo si nějaký kurz vytvoříte (pokud chcete tvořit pokračujte níže). Vepište do dialogového okna název oboru, který hledáte a klikněte na hledat.

 

MAPA STRÁNEK


Nejlepší projekt

[edit]
Práce na Wikipedii je kurz, který se snaží praktickou formou přiblížit účastníkům práci na Wikipedii, tvorbu kvalitních hesel. Seznamuje účastníky se základní wikifikací, fungováním projektu, komunitou ale též Wikimedia Commons.

Představujeme…

[edit]
Projekt: Kvetení rostlin je výzkumný a vzdělávací projekt, který si klade za cíl sledovat rostliny, které právě kvetou a rozdělovat je podle určitých charakteristik. Předpokládanými výstupy z projektu jsou fenologická data o tom, kdy které druhy a v jakém prostředí kvetou. Dále se předpokládá že budou vznikat specifické klíče pro jednotlivé regiony. Jednotlivé záznamy bude možno třídit podle různých hledisek: barva květu, tvar květu, tvar listu, rostlinný rod, rostlinná čeleď, použití rostliny atd.
Chcete něco vytvořit…

Pokud chcete něco vytvořit, tak to vytvořte (vepsáním jména projektu, kurzu apod. do dialogového okna), nebo si přečtěte návod.Servis, technika, pomoc…

Mám problém, dotaz

[edit]
  • Diskusní prostor – pokud máte nějaké návrhy, chcete něco sdělit ostatním uživatelům nebo jen prodiskutovat nějaký problém;
  • Nástěnka správců – pokud potřebujete zásah správce. Zde se řeší problémy, které se nedají vyřešit v diskusním prostoru (např. oznámení vandalismu či neurvalosti uživatele, žádost o ochranu stránek před vandalizací, problémy technického rázu apod.);
  • IRC kanál (#wikiversity-cs) – rychlejší způsob komunikace pro uživatele české Wikiverzity.

Nemůžu něco najít

[edit]

Rychlé vyhledání stránky:

 

Jak mám…?

[edit]

User:Juan de Vojníkov/příprava hlavní strany pro cs/Wikiverzita/Lišta zápatí