User:Yithello

From Wikiversity
                   Мої щирі вітання громаді!

Моя сторінка в українській Вікіпедії[edit]

Користувач Yithello в українській Вікіпедії

Вікіпедія:Вавилон
uk
Звідки я родом?
Template:Користувач з України

Посилання на Віківерситет України[edit]

Віківерситет України

Звернув увагу, що сторінка користувача знаходиться в загальному Бета-просторі користувацьких імен проекту "Wikiversity Beta". Тому, коли переходиш в свій акаунт, то переривається зв'язок з Віківерситетом. Так відбувається тому що в мовному полі Головної сторінки проекту "Wikiversity Beta" не зазначено переходу на Головну сторінку Віківерситету України.

Подяка реальним користувачам[edit]

Агов! Реальні користувачі! Вітаю вас на моїй сторінці. Якщо ви завітали сюди, то не проходьте повз. Це унікальна подія, – ваш особистий візит до Віківерситету є винятковим явищем! Якщо когось з вас це не обтяжить, то, будь-ласка, залиште свій відгук (бодай коротеньке привітання з підписом) на моїй сторінці обговорень, аби я знав, що хтось заходить до Віківерситету України. Ви можете стати першим! Буду вельми вдячним усім, хто зробить це!

Подяка автоматичним повідомленням[edit]

Дякую Ботові, який щойно надіслав повідомлення, що мною зроблене 100-те редагування. Ця подія (не зроблені редагування, а отримане мною повідомлення) заслуговує на те, аби зафіксувати цю віковічну подію (Yithello (talk) 12:10, 1 December 2018 (UTC)). Оскільки здебільшого отримую повідомлення лише від автоматичних функцій "beta.wikiversity".

Ця сторінка (ці сторінки) потребує (-ють) перекладу українською мовою[edit]

Brick and mortar collaboration

Необхідні для мене прямі посилання[edit]

001[edit]

Category_Віківерситет_Шаблони

002[edit]

w:uk:Вікіпедія:Портали

003[edit]

портал в проекті Фонду Вікімедіа (d:Q4663903)

004[edit]

w:uk:Вікіпедія:Поради вікіпроектам

005[edit]

w:uk:Вікіпедія:Поради вікі-проектам/Покажчик

006[edit]

[[]]

007[edit]

[[]]

Основне[edit]


Головна сторінкаКнайпаFAQІндексШаблониСтатистикаЗаявка на відкриття «Освіта — це знання, які ми здобуваємо з книг і про які вже ніхто не взнає, крім нашого вчителя.» — Вірджинія Гадсон