IT eetilised, sotsiaalsed ja professionaalsed aspektid/Osalejad

From Wikiversity
Jump to navigation Jump to search

(Note for Wikiversityː this page lists the course participants and links to their blogs. Please do not mark them as spam.)

Tagasi kursuse esilehele

Siia võiks kursuse toimumise ajal igaüks lisada enda pärisnime ja ajaveebi (blogi) aadressi.

NBǃ Kes veel end lisab, palun pange end nimekirja lõppu. Kusagilt nimekirja keskelt uusi tulijaid välja kaevata on üsna tüütu. ː(


Õppejõud: Kaido Kikkas, https://jora.kakupesa.net

Tudengid:

Ivo Mäeoja, https://ivmaeo.design.blog/
Dmitri Põstogov, https://www.postogov.com/category/itespa/
Sven Petrov, https://svenpetrov.wordpress.com/
Piret Nooij, https://doornumber2.wordpress.com/
Argo Sieger, https://arsieg.blogspot.com/
Aleksei Kurov, https://akfintech.blogspot.com/
Annika Raie, https://raieannika.blogspot.com/
Allar Erlenheim, https://allerheim.wordpress.com/
Avely Prank, http://avprandesign.wordpress.com/
Tanel Tinits, https://www.taneltinits.eu/category/itspea/
Jevgeni Fenko, https://1n1tw3tru5t.blogspot.com/
Liina Savtšik, https://liinasavtsik.blogspot.com/
Tauno Rämson, https://itspeatarams.blogspot.com/
Liis Kohal, https://liiskohal.wordpress.com/blog
Indrek Meos, http://www.indrekmeos.xyz/wordpress
Ahmed Abdullajev, https://ahmedabdullajev.blogspot.com/
Piia-Mai Orav, https://piia-miia.blogspot.com
Allan Bernard, https://allanbernard.blogspot.com/
Taavi Nuum, https://eespit.blogspot.com/
Edvin Mihhailov, http://icy0004.kilovo.lt/
Siiri Mangus, https://siirimangus.blogspot.com/
Mihkel Männa, https://mihklimotteid.blogspot.com/
Rain Tapver, https://rainiitblogi.blogspot.com/
Rain Tüür, https://ratuur.design.blog/
Kaisa Jõulu, https://kaisajj.wordpress.com/
Rain Varblane, https://itspea1.blogspot.com/
Aleksander Eerma, https://aleksandereerma.blogspot.com/
Ott Kossar, https://ottk.design.blog/
Mihkel Ausmaa, https://mihkelausmaa.blogspot.com/
Kaisa Kukk, https://thekukk.com/
Raimo Johanson, https://rajoha.blogspot.com/
Hendrik Jaanimägi, https://hejaan.blogspot.com/
Mirjam Pajumägi, https://banaanimotted.blogspot.com/
Joan Kristjan Kaev, https://jkkaev.blogspot.com/
Kertu Pae https://kertpa.blogspot.com/
Kristo Kleemann https://kristokl.blogspot.com
Angelika Kärber https://itsotseetika.blogspot.com/
Raido Randoja https://raidorandoja.blogspot.com/
Hiie Paas https://hiieit.blogspot.com/
Elis Kuusik https://keyelis.code.blog/
Alvar Jõekaar https://itspea-kodut88-alvarius.blogspot.com/
Maris Vaino https://marisvaino.blogspot.com/
Hans Kõll, https://hkoll.wordpress.com/
Rainis Mäemees https://ramaem.wordpress.com/
Heli Jõgeva, https://itspea2020jgv.blogspot.com/
Ahti Paloson, https://ahtip.design.blog/
Brit Keskra, https://icy0004ajaveeb.wordpress.com/
Lenne-Liisa Heinoja, https://lenneliisaheinojait.blogspot.com/
Märt Reose, https://192818.design.blog/feed/
Kristiina Sojunen, https://itspea20.blogspot.com/
Aleksandr Pavlov, https://aleksandrpavlov.blogspot.com
Lilian Tomingas-Frolov, https://lilianiitspea.blogspot.com
Maire Ainso, https://maireeiram.blogspot.com
Taavi Nõlvak https://tnolva.blogspot.com/
Valter-Kaspar Karolin https://vakarottu.blogspot.com/
Tanel Rootsma https://tanelrootsma.blogspot.com/
Siim Erik Pugal, https://siimurik.wordpress.com/
Andre Liima, https://anliim.blogspot.com/
Anastasia Pavlova, https://anaspav.blogspot.com
Magnus Teekivi, https://blogi.teekivi.me
Helene Abel, https://itinfoi.data.blog/
Alvar Sirmais, https://alsirm.blogspot.com
Martin Laumets, https://malaum.design.blog/
Asko Laaniste, https://aslaan.design.blog/
Mathias Nöps, https://mathiasnops.blogspot.com/
Gert Kuldma, https://gkuldma.blogspot.com/
Rando Kesküla, https://randokes.wordpress.com/
Hendrik Park, https://digihpark.blogspot.com/
Rein Reinverk, https://rverkitspea.blogspot.com/
Karoliina Rebane, https://worldofinfotechnology.blogspot.com/
Kristjan Kivikangur, http://kkivik.design.blog
Raul Velbaum, https://raulvelbaum.blogspot.com
Andreas Post, https://andpos.blogspot.com
Pearu Pung, http://blog.pearupung.me
Kristel Rillo, https://eetikaajaveebipostitus.blogspot.com
Rauno Ellermaa, https://itsotsiaalsedalusedrauno.blogspot.com/
Rasmus Kilk, https://rasmuskilk.blogspot.com/
Sven Elvelt, https://nightbeard.blogspot.com/
Katre Vahtra, https://vakatre.blogspot.com/
August Vinter, https://vinterkusti.art.blog/
Karl Oskar Reiljan, https://karloskarreiljan.blogspot.com/
Maris Palopääl, https://marispalopaal.wordpress.com/
Fred Matis Teeäär, https://blog.enma.ee/
Dagmar Rohtsalu, https://dagmariitblogi.blogspot.com/
Erik Illaste, https://confidentincompetent.blogspot.com/
Igor Bondaruk, https://igbond.blogspot.com/
Laura Arengu, https://laurasiinjapraegu.wordpress.com/
Argo Pent https://argopent.blogspot.com/
Liis Jürisoo, https://elljott.blogspot.com/
Martin Mänd, https://itespa2020mamand.blogspot.com/
Martin Garbuz, https://itblooger.wordpress.com/

  • ...

Osalejate ajaveebid OPML-failina (seisuga 06.03.20)

Tagasi kursuse esilehele